Dołącz teraz

Wszystko o nas

Dowiedz się, kim jesteśmy, co robimy i dlaczego to robimy.

Zacznij zarabiać

Czym są Cenne Opinie?

Moglibyśmy powiedzieć, że Cenne Opinie to największy na świecie panel płatnych ankiet. Ale nie lubimy się przechwalać.

Wolimy myśleć o sobie jako o społeczności działającej w zakresie badań rynkowych. Nasi członkowie w wolnym czasie wypełniają ankiety, uzupełniają dzienne rejestry czynności i testują nowe produkty.

W zamian oferujemy im karty podarunkowe i talony jednych z największych marek na rynku.

Działamy od 2004 r., a aktualnie mamy ponad 3 miliony członków na całym świecie. Chcesz wiedzieć dlaczego? Dołącz i się przekonaj.

Zacznij już dziś wypełniać płatne ankiety na potrzeby badań rynku

Wspaniałe nagrody w zamian za Twoją opinię

Nasze internetowe ankiety pomagają w kształtowaniu produktów i usług przyszłości. Jak? Stanowiąc precyzyjne źródło informacji o Twoich poglądach dla dużych firm i organizacji.

Firmy cenią sobie Twoje opinie, dlatego nagradzamy Cię za poświęcony czas. Odbierz karty podarunkowe i talony wiodących marek, takich jak Tesco, Zalando i Media Markt .

Począwszy od kwestii dotyczących ochrony środowiska, kasowych filmów, trendów w modzie czy ulubionych książek - potrzebujemy po prostu Twoich szczerych opinii. To naprawdę wiele znaczy.

Cenne Opinie to wspaniałe nagrody

Zacznij w kilka minut

Wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny i aktywujesz konto.

Po zarejestrowaniu zaczniesz otrzymywać ankiety bezpośrednio na swoją skrzynkę mailową.

Ankiety to nie wszystko - będziesz mieć również możliwość recenzowania kampanii reklamowych, testowania nowych produktów i nie tylko.

Z nami jesteś bezpieczny

Ochrona Twoich danych jest dla nas, jako panelu badań rynku, naprawdę bardzo istotna. Dlatego składamy obietnicę zachowania 100% anonimowości w odniesieniu do wszelkich udostępnianych przez Ciebie informacji.

Zapewne ucieszy Cię fakt, że nasze zobowiązanie do zachowania prywatności i uczciwego wykorzystywania danych zostało również certyfikowane przez niezależne strony trzecie. Jako przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji jesteśmy ponadto członkami wszystkich największych organów nadzorujących w obszarze badań rynkowych, w tym:

·     The Marketing Research Association (MRA)

·     The Market Research Society (MRS)  

Masz więcej pytań?

Sprawdź najczęściej zadawane pytania lub skontaktuj się z nami Doświadczeni pracownicy działu obsługi klienta udzielą Ci pomocy.

Nie jesteś jeszcze członkiem? Dowiedz się, o co w tym wszystkim chodzi.

 

Zacznij zarabiać